Fotograf Katowice

Fotograf Katowice - Andrzej Korsak Studiomix

Fotografia ślubna Katowice – Andrzej Korsak Studiomix

Witam na mojej stronie wszystkie te pary młodych, którzy przeszukują zasoby internetowe w celu znalezienia profesjonalnego fotografa wykonującego sesje zdjęć ślubnych. Fotografia ślubna od wielu lat to nie tylko mój zawód to również wielka pasja odziedziczona po moim ojcu - mistrzu fotografii i fotografii ślubnej. Sesje zdjęciowe wykonuję na terenie całego Śląska, województwa małopolskiego i opolskiego.

Fotograf katowice - postaw na profersjonalistę z doświadczeniem

Od dzieciństwa interesowałem się fotografią, fascynował mnie sprzęt fotograficzny, ciekawiło jak ojciec przygotowywał się do zdjęć, słuchałem jakie rady dawał parom młodych w trakcie przygotowań do sesji i w trakcie wykonywania sesji fotografii ślubnej. Nasiąkałem ta wiedzą, aby pewnego dnia stwierdzić, że chcę kontynuować drogę ojca, czerpiąc z wielkiej skarbnicy wiedzy i umiejętności. Dziś mogę to wszystko, co zyskałem i to, co zdobyłem sam w trakcie kilkunastoletniej własnej praktyki, przekazać tym parom, które powierzą mi wykonanie swojej jedynej unikalnej fotografii ślubnej. Myli się ten, kto myśli że fotografia ślubna to tylko odłam fotografii, że każdy fotograf, nawet dobry i profesjonalny może wykonać doskonałą fotografię ślubną, nic bardziej mylnego. Zdjęcia ślubne to specjalizacja, nie chodzimy przecież do ortopedy gdy boli nas ząb, wybieramy stomatologa, choć jeden i drugi to lekarz. A pomyłka w wyborze fotografa, to błąd nie do naprawienia, bo przecież nie powtórzymy już nigdy tych chwil gdy przygotowujemy się do ślubu, gdy rodzice witają nas chlebem i solą, gdy tańczymy pierwszy taniec, gdy ...

Fotograf Katowice- sprawdź galerię naszych zdjęć

Zachęcam do przejrzenia galerii moich fotografii ślubnych. Jeśli poczujecie Państwo, że tak właśnie mogłyby wyglądać Państwa zdjęcia ślubne, że momenty najważniejsze i najpiękniejsze zostały trwale uchwycone w kadrze aparatu, proszę o kontakt. Wykonanie zdjęć ślubnych zawsze poprzedzam momentem omówienia Państwa oczekiwań i życzeń, przedstawiam paletę możliwości wyboru czasu i miejsca fotografii ślubnej w plenerze.

Fotograf Katowice - jak umówić się na spotkanie?

Na spotkanie można umówić się w moim profesjonalnym studio fotograficznym w Gliwicach, ul. Sobótki 3 pok. 25 na II piętrze. Przed przybyciem bardzo proszę o telefon pod numerem 510 211 435 celem umówienia spotkania.

Fotograf Katowice, Fotografia ślubna Katowice, Zdjęcia ślubne Katowice, Fotograf Ślubny, Fotograf Gliwice, Studiomix